Neden ORGAplus?

ORGAplus’ı ne özel yapar ?


ORGAplus bir gübre bileşenidir.Diğer bir deyişle çeşitli yüksek kalite organik bileşenlerden oluşan , spesifik toprak geliştiriciler içeren ve eşi benzeri olmayan patentli bir gübredir.

ORGAplus tam bir bitki besinidir.Tüm birincil ve ikincil bitki besinlerini (25 den fazla iz elementi) içerir . Toprağa ve yetiştirme özelliğine göre , kapsamlı ürün alanı kullanılabilir .

ORGAplus hangi prensibe göre çalışır ?

Basit : Kısmen , çünkü ORGAplus toprağa asit veren bir gübre değildir ayrıca toprağı geliştirici bileşenler içerir , toprak ömrünü doğal yaşam şartlarında diğerlerine göre geliştirir.Böylece gerekli bitki besinleri mineralizasyon işleminde dahi serbest bırakılır ve absorbe edilebilir bitki besinleri bitki için daha değişken olur . Böylece eksik semptomlar örnek olarak mümkün olduğunca önlenir.  

ORGAplus’ın eşsiz özelliklerinden biri bitki yemlerinin daha iyi muhafaza edilmesini ve temizlenebilmesini mümkün kılmasıdır .Böylece bitkiler için kullanılabilirliği ve ulaşılabilirliği artar . Yıkama ve tekrar eklemeye gerek yoktur.